آژانس مسافرتی ملوان سیر
}

ترکیه

ترکیه


تورترکیه

پکیج تور ترکیه شامل چه مواردی است؟

آفر تور ترکیه به شرح زیر میباشد:

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل ترکیه 
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

✅ انواع آفر تور ترکیه ملوان سیر

  • تور ترکیه لحظه آخری 
  • تور ترکیه نوروز 

💲قیمت تور ترکیه چقدر است؟

موارد ذکر شده در پکیج تور ترکیه، هرکدام تاثیر زیادی در تعیین قیمت تور ترکیه دارند اما با این حال باید پیش خودتان به نتیجه برسید که منظورتان از قیمت تور ترکیه دقیقا سفر به کدام شهر است؟ استانبول؟ آنتالیا؟ مارماریس؟ وان؟ یا اینکه اصلا قصدتان سفر ترکیبی است! 

به همین دلیل نمیتوان قیمت دقیقی برای تور ترکیه عنوان کرد مثلا قیمت تور آنتالیا با استانبول تفاوت های زیادی دارد زیرا شما در آنتالیا میبایست 6 شب اقامت داشته باشید اما در استانبول می توانید به تعداد روزهای دلخواه در این شهر بمانید.

البته این فقط یک نمونه از هزاران دلایلی است که میتوان برای وجود اختلاف قیمت در تور ترکیه آورد.

⏰ تور لحظه آخری ترکیه چه زمانی انجام میگیرد؟

در فصولی همچون پاییز و زمستان البته به جز ایام سال نو میلادی باتوجه به این که سفر به ترکیه چه توسط خارجی ها و چه ایرانیان کاهش میابد آژانس های مسافرتی با ارائه تور ترکیه لحظه آخری یا همان دقیقه نودی با قیمتی ارزانتر حتی تا 50 درصد تخفیف تورهای ترکیه خود را به فروش میرسانند البته این را بدانید که ارزانتر شدن این تورها دلیل بر این نیست که از کیفیت آن تور کم شود بلکه همان تور ترکیه مثلا به مقصد آنتالیا با هتل 5 ستاره که امکان داشت هزینه زیادی داشته باشد با همان کیفیت عالی سابق خود اما با هزینه خیلی پایین تر عرضه میشود.

 تور لحظه آخری ترکیه در چه فصل هایی قابل مشاهده است؟  

تور ترکیه دقیقه 90 در تمامی فصول سال قابل مشاهده هستند اما در این بین میزان استقبال از تور استانبول در طول سال نسبت به سایر شهرها قابل قیاس نیست. به عنوان مثال در زمستان تور ترکیه (آنتالیا) به دلیل کاهش گردشگران بسیار زیاد و با تخفیف های بالایی عرضه می شوند اما برخی از هتل های لاکچری آنتالیا در این فصل خدماتی ارائه نمی دهند و ممکن است سفرتان جذابیتی به اندازه بهار و تابستان نداشته باشد.

 تفاوت امکانات تور لحظه آخری ترکیه با تورهای معمولی در چیست؟

صادقانه بگوییم از نظر قانونی تورهای لحظه آخری نباید کم و کاستی هایی نسبت به تور معمولی خود داشته باشند بنابراین همان تور ترکیه که با قیمت بالاتری عرضه شده بود وقتی در قالب دقیقه نودی ارائه شود با همان امکانات سابق ولی با قیمت ارزان تر ارائه میشود.

💵 آیا تور لحظه آخری همان ارزانترین تور ترکیه است؟

اینکه بخواهیم قاطعانه در جواب این سوال بگوییم بله خیلی درست نیست. زیرا وقتی شما با تور لحظه آخری ترکیه تابستان مواجه می شوید امکان دارد تخفیف بسیار کمی بر روی آن اعمال شود و بنابر این نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور ترکیه آن را در نظر گرفت.

سوالات متداول
طراحی سایت و سئو : پیام آوران پارسیان
6LeSudMeAAAAACW2us1G1w8XvAuf3xNY73l2wqFW