تور روسیه

share Created with Sketch Beta.

درباره تور روسیه

  سفر به روسیه آن سوی دریای خزر:
روسیه بزرگترین کشور دنیا میباشد از آسیا تا آمریکا گسترده شده و در زمان زمان های پیشین ایالت آلاسکا در آمریکا نیز متعلق به روسیه بود از دلایل گردشگران به تور روسیه ارزان قیمت مکان های دیدنی و شهرها و جاذبه ها و مناطق گردشگری روسیه می باشد با اینکه روسیه در جنگ های خود به تکه های تقسیم شد اما همچنان بزرگترین سرزمین جهان به حساب می آید.
برای سفر به روسیه با تور روسیه ارزان قیمت باید وقت بیشتری بگذارید زیرا چنین کشور بزرگی را نمیشود در یک هفته دید. در سال های اخیر به لحاظ صنعت گردشگری این کشور بسیار پیشرفت کرده و بسیار مورد توجه گردشگران در سراسر دنیا قرار گرفته با تور روسیه ارزان قیمت با ما همراه باشید تا شما را با این سرزمین در همسایگی کشور ما ایران در سوی دیگر دریای خزر آشنا کنیم. 

جاذبه های دیدنی روسیه:
در تور روسیه ارزان قیمت در شهر زیبای سنت پترزبورگ میتوانید از کلیسای کازان، خیابان نوسکی، جزیره واسیلی، کلیسای اسحاق، موزه هرمیتاژ، فروشگاه صنایع دستی، پارک فواره های پترهوف، ساحل خلیج فنلاند دیدن کنید.
در شهر مسکو نیز می‌توانید از میدان سرخ، کلیسای سنت باسیل، مقبره لنین، مقبره سرباز گمنام، باغ الکساندر، پارک پیروزی، خیابان آربات، تپه گنجشک، کلیسای عیسی منجی بازدید کنید.
روسیه یکی از کشورهای ثروتمند جهان است در واقع این کشور الماس زیادی دارد بسیاری از گردشگران سراسر دنیا سالانه برای دیدن مسکو که پایتخت کشور تزار است و بسیار ثروتمند و غنی است تور روسیه ارزان قیمت را خریداری می کنند همچنین شهر سنت پترزبورگ از شهرهای مهم روسیه به حساب می آید که در سال های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته و یکی از زیباترین شهرهای در شمال غربی روسیه به حساب می آید.
شهر مسکو و شهر سنت پترزبورگ هر دو از شهرهای جذاب و دیدنی برای گردشگران هستند و هر کدام جاذبه های منحصر به فردی را دارند کاخ کرملین کلیسای جامع سنت باسیل و میدان سرخ در مسکو به دلیل زیبایی و جذابیت گردشگری ارزش چندین بار دیدن را دارند. 

هزینه سفر روسیه:
مسکو از گرانترین شهرهای دنیا است و برای سفر به روسیه مجبورید هزینه بیشتری کنید زیرا هزینه ها در این کشور بخصوص در پایتخت بالا می باشد. واحد پول روسیه روبل است و گردشگران با تور روسیه ارزان قیمت میتوانند از کردیت کارت یا همان کارت های اعتباری استفاده کنند اما بهتر است بدانید کارت های اعتباری در همه جا قابل استفاده نیستند و باید پول نقد هم همراهتان باشد. برای قطار و هواپیما پول نقد گرفته می شود و هزینه موزه ها و جاذبه های گردشگری برای خارجی ها دوبرابر ساکنین روسیه می باشد. اگر می خواهید هزینه سفر خود را به این کشور کاهش دهید بهتر است از رستوران هایی که منوی آنها انگلیسی هست استفاده نکنید و بیشتر از دکه ها و رستوران های محلی غذای خود را تامین کنید از آن جایی که روسیه شهری بزرگ است سفرهای بین شهری هزینه زیادی دارد برای سفرهای بین شهری بهتر است با قطار یا اتوبوس سفر کنید زیرا تاکسی یا اتومبیل دربست یا اجاره ای هزینه سنگینی دارد. 

آب و هوای روسیه:
از نظر عمومی روسیه کشور شناخته می شود اما بهتر است بدانید که سردی و برف و یخبندان در شمال روسیه است و در واقع شمال روسیه همیشه سرد و یخبندان است اما مناطق جنوبی و جنوب غربی روسیه آب و هوای معتدل ای دارد و مرطوب می باشد و جنوب شرقی معتدل و خشک است دمای هوا در زمستان به زیر صفر می‌رسد اما در تابستان معمولاً بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.
تور روسیه ارزان قیمت در فصل‌های مختلف سال برگزار می شود اما سفر در زمستان گاهی باعث میشود نتوانید از هتل بیرون بیاید بنابراین بهترین زمان سفر به روسیه در فصل تابستان است تا هوا گرم باشد و شما بتوانید با استفاده از تور روسیه ارزان قیمت همه جای شهر را ببینید و لذت ببرید اگرچه سفر در زمستان هم به این کشور جذابیت خاص خود را دارد و اگر عاشق سر ما هستید می توانید در زمستان به این کشور سفر کنید و روزهای سرد برفی را تجربه کنید.

زبان دین و فرهنگ مردم روسیه:
بیشتر مردم روسیه مسیحی هستند اما دین های دیگر مثل یهودیت، بودایی و اسلام هم در این کشور وجود دارد، با توجه به وسعت زیاد روسیه که حدوداً ۱۷ هزار کیلومتر مربع است و به لحاظ وسعت در رتبه اول دنیا قرار دارد جمعیت کمی در آن ساکن هستند، سیبری که یکی از مناطق معروف این کشور است به دلیل سرمای زیادی که در آن حاکم است امکان کشاورزی در آن وجود ندارد و در واقع خالی است سکنه می باشد. یکی از نکات جالب برای گردشگران تور روسیه ارزان قیمت فرهنگ و آداب و رسوم مردم روسیه است. از نظر فرهنگ و ادبیات این کشور همانند ایران بسیار در این زمینه غنی است و شعرا و نویسندگان ارزشمندی دارد. نویسندگان جهانی همچون تولستوی داستایوفسکی و یوشیکن را همه می شناسند. مردم روسیه بسیار افراد سرد و خشکی هستند که آن را به دلیل آب و هوای سرد این کشور می دانند، اما این سردی باعث نشده تا مردم مهربانی خود را از دست بدهند. برخی گمان می کنند مردم کشور روسیه مثل حکومت آن باید مردمی بی روح و ستمگر باشند اما روس ها مردم ایران را بسیار دوست دارند و بسیار خوش برخورد هستند و شما می توانید با تور روسیه ارزان قیمت در این کشور خاطرات خوبی را برای خود بسازید.
زبان مردم روسیه روسی میباشد اما ۲۷زبان دیگر در جمهوری ها و مناطق مستقل روسیه استفاده می شود روسیه دارای ۸۳ شهر و ۲۱ جمهوری مستقل است.

مشاوره رایگان