تور نوروزی

share Created with Sketch Beta.

درباره تور نوروزی

آژانس مسافرتی ملوان سیر با بررسی علایق ایرانیان در مورد مقاصد محبوب خارجی، تورهای لحظه آخری خارجی مختلفی به مقاصد خارج از کشور تدارک دیده است تا بتوانید با خیالی راحت عازم سفر بشوید. در ادامه به بررسی کوتاهی از لیست تور های خارجی آژانس ملوان سیر خواهیم پرداخت.

📦 پکیج تورهای خارجی ملوان سیر به همراه تورهای ایرانگردی

خدمات ارائه شده آفر تور های خارجی ملوان سیر به شرح زیر است:

  • رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان انگلیسی و کشور مقصد
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • رزرو هتل

📱 کانال تورهای خارجی 

ما در ملوان سیر به عنوان مجری مستقیم  تور های خارجی از جمله ترکیه، ارمنستان، امارات، کشورهای آسیای شرقی و کشورهای اروپایی و همچنین تور های داخلی  از جمله تور کیش ، قشم  و مشهد  همواره آخرین اخبار و بهترین و مناسب ترن پکیج تورهای مسافرتی خارجی را در وبسایت، اینستاگرام و تلگرام قرار میدهیم تا در هر شرایطی بتوانید اطلاعات کامل را در این زمینه بدست آورید.

💵 تور ارزان خارجی 

برای رزرو و خرید تور خارجی ارزان قیمت چند راهکار به شما پیشنهاد می دهیم:

  • استفاده از تورهای لحظه آخری
  • اقامت در هاستل، مهمانسرا و هتل های 3 ستاره و یا خارج از مرکز شهر
  • پرواز با ایرلاین های داخلی
  • سفر در مواقعی که فصل گردشگری آن منطقه نیست

💲 قیمت تورهای خارجی

هزینه سفر به خارج از کشور با تور خارج از کشور به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که می توان به قیمت بلیط هواپیما، رزرو هتل ، فصلی که قصد دارید سفر کنید، خدمات متنوع آژانس مسافرتی و تعداد روزهای سفرتان بستگی دارد. اما نگرانی نداشته باشید ما در ملوان سیر همواره سعی داریم با ارائه انواع آفر تورهای داخلی و خارجی شرایط را به گونه ای محیا کنیم تا بتوانید باتوجه به بودجه خود به راحتی به مقصد مورد نظرتان سفر کنید.

⏰ تور لحظه آخری خارجی 

زمانی که بین 2 روز تا چند ساعت مانده به آغاز تور، ظرفیت هواپیما تکمیل نشده باشد یا هتل ها با کمبود مسافر مواجه شوند و همچنین درخواست برای خرید تور پایین باشد آژانس هواپیمایی اقدام به ارائه   تور لحظه آخری  یا همان دقیقه نودی می کند و به شکلی که تخفیف اعمال شده بر روی این تورها ممکن است حتی تا 50 درصد هم اعمال شود در حالیکه از نظر قانونی نباید از کیفیت تور مسافرتی کاسته شود. 

✈️ تورهای ملوان سیر 

ما درآژانس ملوان سیر علاوه بر این که تور خارجی از تهران و همچنین سایر نقاط کشور چون اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و ... را در قالب آفر های تور تابستانی ،تور عید نوروزی و لحظه آخری برگزار می کنیم همواره در پی آن هستیم تا با برگزاری تورهای داخلی مخصوصا به شهرهای کیش، مشهد و قشم فضایی را ایجاد کنیم تا از ایرانگردی خود لذت ببرید.

مشاوره رایگان